Taneční skupina SANG DANCE TEAM

Pokročilejší taneční kroky a techniky
Učení a zdokonalování soutěžních choreografií
Týmová spolupráce

SANG DANCE TEAM děti 6 – 8 let
SANG DANCE TEAM junior 8 – 14 let

Lekce probíhá 75 minut 2x týdně

SANG DANCE TEAM
taneční skupina

Kurz je určen dětem, které milují tanec a chtějí se mu intenzivně věnovat 2x týdně. Zároveň se chtějí připravovat na vystoupení a taneční soutěže. 

Průběh a náplň kurzu

Do tohoto kurzu taneční skupiny SANG DANCE TEAM postupují děti z kurzu Taneční průpravy nebo nově příchozí, které mají již s tancem zkušenost.

Věkové skupiny: DĚTI 6-8 let / JUNIOR 8-14 let

Tréninky tanečníků se skládají ze dvou částí - taneční a technické. V taneční části nacvičují děti nové choreografie, rovnají staré a připravují se na vystoupení a soutěže. Technická část tréninku je vedena k protančení se do všech tanečních stylů a dále k základním konceptům jako je koordinace, rozvoj flexibility, síly, posílení těla.

Na kurz se lze přihlásit pouze po individuální dohodě.
Kontakt: Zuzana Dušková, zuza@sang.cz, tel. 777331460

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče, na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Taneční skupinu původně s názvem B STAR DANCE založila v září roku 2010 Hanka Maryšková. V současné době vede skupinu Kristýna Víchová s dalšími lektorkami.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí zpravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu.

Na kurz DANCE TEAM se lze přihlásit pouze po individuální dohodě!
Kontakt: Zuzana Dušková, zuza@sang.cz, tel. 777 331 460 

Více informací ZDE

DANCE TEAM děti (6-8 let):
pondělí 16:15 – 17:30 hod. / středa 15:15 – 16:30 hod.

DANCE TEAM junior (8-14 let):
pondělí 16:45 – 18:00 hod. / čtvrtek 16:15 – 17:30 hod.

Cena kurzu: 4 400 Kč / pololetí

Více informací ZDE

Jakmile budete mít schválenou registraci, zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U těchto kurzů nenabízíme vyzvedávání dětí z MŠ nebo ZŠ.
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru