SPORTOVKY Praha

Všestranné pohybové cvičení – koordinace pohybů
Základy různých sportů – atletika, gymnastika, míčové hry
Rychlost – obratnost – síla – výbušnost
Spolupráce dětí ve skupině – radost z pohybu

SPORTOVKY 6 – 11 let (první stupeň ZŠ)

Lekce probíhá 1 hodinu 1x týdně

SPORTOVKY

Kurz je zaměřený na různé pohybové aktivity, základní motorické dovednosti, zlepšení fyzické kondice i podporu týmové spolupráce. Cílem je vést děti ke sportu a udržet je ve zdravé fyzické i psychické kondici.

Průběh a náplň kurzu

Kurz je zaměřen na všestranný pohybový rozvoj dětí, koordinaci pohybů, osvojení si základů různých sportů a vytvoření si kladného vztahu k pohybu. Vedle toho je v rámci tréninku kladen důraz také na spolupráci dětí ve skupině.

Věnujeme se základům atletiky (rozběhy, odrazy, skoky, starty, zpomalení), gymnastiky (rovnováha, švihadlo, koutouly, stoj na lopatkách, žebřiny) i míčových her (hody, chytání, driblink).

Rozvíjíme rychlost, obratnost, sílu a výbušnost. Tréninkové jednotky mají základ v herních principech, aby děti měly přirozenou radost z pohybu.

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Tento kurz může být vhodný i jako doplněk jakéhokoli jiného sportu.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí z pravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu. Předem je nutné vždy vyplnit registrační formulář! Ať o vás víme a máte své místo rezervované. Vaši rezervaci následně potvrdíme a zašleme podrobné informace ke kurzu. Pokud byste se rozhodli vaši rezervaci kdykoli zrušit nebo v případě, že nestíháte náborový týden, napište nám prosím vaše požadavky, dotazy, prosby na e-mail registrace@sang.cz. Děkujeme.

Více informací ZDE

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí školního roku (ve školním roce se hradí každé pololetí zvlášť).

Více informací ZDE

Jakmile odešlete registraci (přihlášku), zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U tohoto kurzu nenabízíme vyzvedávání dětí. 
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru