Pohybová průprava 4-6 let

Pohyb pro děti – všestranné sportovní hry
Rozvoj motoriky a koordinace – základní sportovní dovednosti
Zábava a cvičení v jednom – radost z pohybu

PP MINI 4 – 6 let

Lekce probíhá 1 hodinu 1x týdně

Pohybová průprava 4-6 let

Kurz je zaměřen na všestrannou tělesnou pohybovou průpravu malých dětí ve věku od 4 do 6 let, které zvládnou absolvovat hodinu bez přítomnosti doprovodu / rodičů.

Průběh a náplň kurzu

Učíme děti základy všeobecné pohybové průpravy formou různých pohybových her a aktivit, které podporují celkový fyzický rozvoj. Aby bylo cvičení rozmanité a zábavné používáme různé pomůcky. Aktivity se obměňují, aby se děti nenudily a stále se těšily na další lekce.

Naučíme děti, jak správně držet tělo a jak rozvíjet své pohybové schopnosti. Součástí je koordinační cvičení, prostorová orientace i rytmika s hudbou. Mimoto, veškeré hry a aktivity podporují týmovou spolupráci a děti tím, že poznávají svět kolem sebe, rozšiřují své sociální dovednosti.

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Děti mohou volně navázat do jakéhokoli dalšího kurzu.

Sportovky, Parkour nebo Aerobik FUN, ze kterého mohou následně pokračovat i do závodních přípravek aerobiku. Pokud se chtějí zaměřit spíše na tanec, pak mohou pokračovat v kurzu Taneční průpravy pro děti ve věku 7-12 let a dále do taneční skupiny DANCE TEAM, která připravuje děti na vystoupení a soutěže ve věku 6-8 let a 8-14 let.   

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí z pravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu. Předem je nutné vždy vyplnit registrační formulář! Ať o vás víme a máte své místo rezervované. Vaši rezervaci následně potvrdíme a zašleme podrobné informace ke kurzu. Pokud byste se rozhodli vaši rezervaci kdykoli zrušit nebo v případě, že nestíháte náborový týden, napište nám prosím vaše požadavky, dotazy, prosby na e-mail registrace@sang.cz. Děkujeme.

Více informací ZDE

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí školního roku (ve školním roce se hradí každé pololetí zvlášť).

Více informací ZDE

Jakmile odešlete registraci (přihlášku), zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U tohoto kurzu momentálně nenabízíme vyzvedávání dětí z MŠ nebo ZŠ.
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru