AKROBA Ohrobec

Gymnastické a aerobikové skoky a výskoky
Přemety – salta – akrobatické prvky
Síla – rychlost – koordinace – flexibilita

AKROBA / 8-14 let

Lekce probíhá 1 hodinu 1x týdně

Akroba

Kurz akrobacie pro děti rozvíjí fyzickou kondici, flexibilitu, koordinaci a sebevědomí dětí prostřednictvím zábavných gymnastických a aerobikových prvků.

Průběh a náplň kurzu

Kurz akrobacie pro děti je navržen tak, aby mladým sportovcům poskytl základní dovednosti v oblasti gymnastiky a akrobacie, které rozvíjejí jejich sílu, flexibilitu a koordinaci. Děti se naučí různé gymnastické a aerobikové skoky a výskoky, stojky, hvězdy a vše, co je zábavné a zároveň posiluje jejich tělo.

Nácvik akrobatických prvků významně podporuje psychomotorický rozvoj dětí, jejich pohybovou koordinaci, prostorovou orientaci, zlepšuje schopnost soustředění a celkově zlepšuje jejich fyzickou kondici.

Kurz zároveň podporuje týmovou spolupráci a kamarádské vztahy mezi dětmi, což je důležité pro jejich sociální rozvoj. Vytváří se tak pevné základy pro další sportovní aktivity a zdravý životní styl.

A co dál?

Tento kurz může být vhodný i jako doplněk jakéhokoli jiného sportu. V naší akademii doporučujeme kombinaci kurzu AKROBA a MIX pro holky 8 - 14 let.

Pokud je dítě přihlášeno na kurz MIX pro holky 8 - 14 let, pak je zvýhodněná cena kurzu AKROBA 1 000 Kč !

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí z pravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu. Předem je nutné vždy vyplnit registrační formulář! Ať o vás víme a máte své místo rezervované. Vaši rezervaci následně potvrdíme a zašleme podrobné informace ke kurzu. Pokud byste se rozhodli vaši rezervaci kdykoli zrušit nebo v případě, že nestíháte náborový týden, napište nám prosím vaše požadavky, dotazy, prosby na e-mail registrace@sang.cz. Děkujeme.

Více informací ZDE

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí školního roku (ve školním roce se hradí každé pololetí zvlášť).

Pokud je dítě přihlášeno na kurz MIX pro holky 8 – 14 let, pak je zvýhodněná cena kurzu AKROBA 1 000 Kč ! Napište, prosíme, tuto skutečnost do poznámky při registraci.

Více informací ZDE

Jakmile odešlete registraci (přihlášku), zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U kurzu AKROBA nabízíme vyzvedávání dětí ze ZŠ Ohrobec přímo na kurz. V případě využití této výpomoci si vaše dítě vyzvedáváte vy sami po skončení tréninku v tělocvičně ZŠ Ohrobec. 
 
Tento požadavek je nutné uvést v přihlášce, označit o jakou třídu se jedná a nahlásit tuto skutečnost i vedení ZŠ Ohrobec. Jméno trenéra je uvedeno v jeho profilu na našich stránkách v sekci trenéři. Pro 100% shodu prosíme, kontaktujte nás na tel.: 777331460, řekneme vám, jaká jména pro vyzvedávání dítěte dopsat do formulářů ZŠ. 
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru