SPORTOVKY Ohrobec

Všestranné pohybové cvičení – koordinace pohybů
Základy různých sportů – atletika, gymnastika, míčové hry
Rychlost – obratnost – síla – výbušnost
Spolupráce dětí ve skupině – radost z pohybu

SPORTOVKY 1 / 4 – 7 let 
SPORTOVKY 2 / 8 – 14 let

Lekce probíhá 1 hodinu 1x týdně

SPORTOVKY

Kurz je zaměřený na různé pohybové aktivity, základní motorické dovednosti, zlepšení fyzické kondice i podporu týmové spolupráce. Cílem je vést děti ke sportu a udržet je ve zdravé fyzické i psychické kondici.

Průběh a náplň kurzu

Náplní kurzu je procvičení celého těla, zlepšení fyzické a vytrvalostní kondice dětí. Tento kurz se zaměřuje na základy atletiky, gymnastiky, míčové hry a cvičení pro rozvoj síly, vytrvalosti, rychlosti a koordinace. Nedílnou součástí cvičení je zařazení cviků pro zpevnění a správné držení těla a rozvoj pohybových schopností dětí. Děti získají potřebnou flexibilitu, rozsah a zpevnění celého těla.

Pro mladší skupinu dětí je trénink zaměřen více na hravé sportování a hry pro rozvoj síly.

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Tento kurz může být vhodný i jako doplněk jakéhokoli jiného sportu.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí z pravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu. Předem je nutné vždy vyplnit registrační formulář! Ať o vás víme a máte své místo rezervované. Vaši rezervaci následně potvrdíme a zašleme podrobné informace ke kurzu. Pokud byste se rozhodli vaši rezervaci kdykoli zrušit nebo v případě, že nestíháte náborový týden, napište nám prosím vaše požadavky, dotazy, prosby na e-mail registrace@sang.cz. Děkujeme.

Více informací ZDE

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí školního roku (ve školním roce se hradí každé pololetí zvlášť).

Více informací ZDE

Jakmile odešlete registraci (přihlášku), zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U obou kurzů KT 1 i KT 2 nabízíme vyzvedávání dětí z MŠ nebo ZŠ Ohrobec přímo na kurz. V případě využití této výpomoci si vaše dítě vyzvedáváte vy sami po skončení tréninku v tělocvičně ZŠ Ohrobec.
 
Tento požadavek je nutné uvést v přihlášce, označit o jakou třídu se jedná a nahlásit tuto skutečnost i vedení MŠ/ZŠ Ohrobec. Jméno trenéra je uvedeno v jeho profilu na našich stránkách v sekci trenéři. Pro 100% shodu prosíme, kontaktujte nás na tel.: 777331460, řekneme vám, jaká jména pro vyzvedávání dítěte dopsat do formulářů MŠ/ZŠ. 
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru