Aerobik JUNIOR závodní přípravka 9-16 let

Do tohoto kurzu mohou přestoupit děti z kurzu Aerobik FUN nebo děti, které už se aerobiku aktivně věnovaly a jsou připraveni účastnit se závodů. Tento kurz je věnován prvkům závodního sportovního a komerčního aerobiku.

Aerobik JUNIOR 9-16 let / závodní skupina AEROBIK TEAM SANG

Do tohoto kurzu mohou přestoupit děti z kurzu Aerobik FUN nebo děti, které už se aerobiku aktivně věnovaly a jsou připraveni účastnit se závodů. Tento kurz je věnován prvkům závodního sportovního a komerčního aerobiku.

Průběh a náplň kurzu

V tomto kurzu se věnujeme komerčnímu aerobiku, více však sportovnímu aerobiku. Obsahem tréninku je nácvik krokových variací a pohybových vazeb. Rozvíjíme odrazovou a dopadovou průprava, flexibilitu, obratnost, sílu a koordinaci. Z tohoto kurzu jsou úspěšné děti připravovány do závodních týmů a účastní se soutěží ve sportovním či komerčním aerobiku pro začátečníky.

Na kurz se lze přihlásit pouze po individuální dohodě.
Kontakt: Zuzana Dušková, zuza@sang.cz, tel. 777331460

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Po získání prvních cenných závodních zkušeností jsou ti nejlepší a nejpilnější vybíráni do výběrového kurzu pro závodníky ve sportovním aerobiku pro pokročilé do kurzu AEROBIK PROFI.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí zpravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu.

Na kurz Aerobik JUNIOR se lze přihlásit pouze po individuální dohodě!
Kontakt: Zuzana Dušková, zuza@sang.cz, tel. 777 331 460
 

Více informací ZDE

Aerobik JUNIOR (9 – 16 let):
pondělí 16:00 – 17:30 hod. / středa 16:30 – 18:00 hod.

Cena kurzu: 4 400 Kč / pololetí

Více informací ZDE

Jakmile budete mít schválenou registraci, zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U tohoto kurzu nenabízíme vyzvedávání dětí.
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru