Taneční průprava 7-12 let

Kurz pro děti ve věku od 7 do 12 let. Navazuje na zkušenosti a dovednosti, které děti získaly na kurzu pohybové průpravy pro mladší nebo s tancem a pohybem u nás chtějí začít. 

Taneční průprava 7-12 let

Kurz pro děti ve věku od 7 do 12 let. Navazuje na zkušenosti a dovednosti, které děti získaly na kurzu pohybové průpravy pro mladší nebo s tancem a pohybem u nás chtějí začít.

Průběh a náplň kurzu

Na tomto kurzu jsou děti připravovány k regulérní a intenzivní taneční a pohybové výuce. Děti pokračují ve všeobecné sportovní přípravě s cílem probudit motivaci k pohybu a tanci. Děti se začínají v tanci a pohybu projevovat jako osobnosti, proto je snazší je účinněji motivovat při společných choreografií a cvičení. Děti si uvědomují své tělo a učí se s ním cíleně pracovat. Formou her, všestrannému tancovaní a pohybového cvičení si děti rozšiřují sportovní zdatnost, vyzkouší různé druhy tance a posunou své schopnosti.

Tato taneční průprava zahrnuje základy všech tanečních stylů, především jazz dance a moderní tanec. Vyzkouší si pohyby a základní kroky i ostatních tanečních stylů jako street dance a contemporary. Dále základy baletu a všeobecné flexibility pohybu. Do tréninků zařazujeme cvičení pro posílení a správné držení těla.

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Děti, které se chtějí tanci věnovat, mohou postoupit do taneční skupiny SANG DANCE TEAM, která připravuje děti na vystoupení a soutěže ve věku 6-8 let a 8-14 let.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí z pravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu. Předem je nutné vždy vyplnit registrační formulář! Ať o vás víme a máte své místo rezervované. Vaši rezervaci následně potvrdíme a zašleme podrobné informace ke kurzu. Pokud byste se rozhodli vaši rezervaci kdykoli zrušit nebo v případě, že nestíháte náborový týden, napište nám prosím vaše požadavky, dotazy, prosby na e-mail registrace@sang.cz. Děkujeme.

Více informací ZDE

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí školního roku (ve školním roce se hradí každé pololetí zvlášť).

Více informací ZDE

Jakmile odešlete registraci (přihlášku), zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U vybraných kurzů nabízíme vyzvedávání dětí z MŠ nebo ZŠ přímo na kurz. Po skončení kurzu v případě využití této výpomoci si vaše dítě vyzvedáváte vy sami po skončení kurzu v dané tělocvičně/centru.

Tento požadavek je nutné uvést v přihlášce, označit o jakou třídu se jedná a nahlásit tuto skutečnost i vedení MŠ/ZŠ. Jméno trenéra je uvedeno v jeho profilu na našich stránkách v sekci trenéři. Pro 100% shodu prosíme, kontaktujte nás na tel.: 777331460, řekneme vám jaké jména pro vyzvedávání dítěte dopsat do formulářů MŠ/ZŠ. 
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 

Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru