Taneční a pohybová průprava 6-10 let

Kurz pro děti ve věku od 6 do 10 let. Navazuje na zkušenosti a dovednosti, které děti získaly na kurzu taneční a pohybové průpravy pro mladší nebo s tancem a pohybem u nás chtějí začít. 

Taneční a pohybová průprava 6-10 let

Kurz pro děti ve věku od 6 do 10 let. Navazuje na zkušenosti a dovednosti, které děti získaly na kurzu taneční a pohybové průpravy pro mladší nebo s tancem a pohybem u nás chtějí začít.

Průběh a náplň kurzu

Na tomto kurzu jsou děti připravovány k regulérní a intenzivní taneční a pohybové výuce. Děti pokračují ve všeobecné sportovní přípravě s cílem probudit motivaci k pohybu a tanci. Děti se začínají v tanci a pohybu projevovat jako osobnosti, proto je snažší je účiněji motivovat při společných choreografií a cvičení. Děti si uvědomují své tělo a učí se s ním cíleně pracovat. Formou her, všestrannému tancovaní a pohybového cvičení si děti rozšiřují sportovní zdatnost, vyzkouší různé druhy tance a posunou své schopnosti.

Tato taneční a pohybová průprava zahrnuje základy všech tanečních stylů, především jazz dance a moderní tanec. Vyzkouší si pohyby a základní kroky i ostatních tanečních stylů jako street dance a contemporary. Dále základy baletu a všeobecné flexibility pohybu. Do tréninků zařazujeme cvičení pro posílení a správné držení těla.

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Děti, které se chtějí tanci věnovat, mohou postoupit do taneční skupiny B STAR DANCE, která připravuje děti na vystoupení a soutěže ve věku 6-8 let a 8-14 let.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí z pravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu. Předem je nutné vyplnit registrační formulář. Ať o vás víme a máte své místečko zarezervované. Vaší rezervaci potvrzujeme do druhého pracovního dne s podrobnými informacemi ke kurzu. Pokud by jste se rozhodli vaši rezervaci kdykoli zrušit nebo v případě, že nestíháte náborový týden, napište nám prosím vaše požadavky, dotazy, prosby na e-mail registrace@sang.cz. Děkujeme. 

Více informací ZDE

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí školního roku (ve školním roce se hradí každé pololetí zvlášť).

Více informací ZDE

Po potvrzení vámi přidané přihlášky vám zašleme vygenerovanou fakturu z našeho systému a vyzveme vás k úhradě kurzu, cvičení. 

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U vybraných kurzů nabízíme vyzvedávání dětí z MŠ nebo ZŠ přímo na kurz. Po skončení kurzu v případě využití této výpomoci si vaše dítě vyzvedáváte vy sami po skončení kurzu v dané tělocvičně/centru.

Tento požadavek je nutné uvést v přihlášce, označit o jakou třídu se jedná a nahlásit tuto skutečnost i vedení MŠ/ZŠ. Jméno trenéra je uvedeno v jeho profilu na našich stránkách v sekci trenéři. Pro 100% shodu prosíme, kontaktujte nás na tel.: 777331460, řekneme vám jaké jména pro vyzvedávání dítěte dopsat do formulářů MŠ/ZŠ. 
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 

Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru