Aerobik PROFI sportovní aerobik

Tento kurz je určen pro nominované děti z přípravného kurzu AEROBIK JUNIOR a pokročilé závodníky ve sportovním aerobiku ve všech jeho formách, které již závodí, nově příchozí nebo byly nominovány na „závodění“.

Aerobik PROFI sportovní aerobik

Tento kurz je určen pro nominované děti z přípravného kurzu AEROBIK JUNIOR a pokročilé závodníky ve sportovním aerobiku ve všech jeho formách, které již závodí, nově příchozí nebo byly nominovány na „závodění“.

Závodní kategorie

Sportovní aerobik – singl, duo, trio

Sportovní aerobik - fitness teamy

Sportovní aerobik - singl, duo, trio, fitness teamy: důraz je kladen na prvky sportovního aerobiku – flexibilita, statická síla, skoky, pády a dále tvorba choreografie závodní sestavy, trénování závodních sestav, učení nadstavbových nových prvků, fyzická příprava. Podstatou „závodění“ je předvést co nejlépe předem natrénovanou sestavu dle pravidel soutěží, kterých se účastníme (FISAF, Žij pohybem).

Do této závodní skupiny se nelze volně přihlásit. V případě zájmu nás kontaktujte:
Zuzana Dušková, zuza@sang.cz, tel. 777 331 460

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí zpravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu.

Na kurz Aerobik PROFI se lze přihlásit pouze po individuální dohodě!
Kontakt: Zuzana Dušková, zuza@sang.cz, tel. 777 331 460
 

Více informací ZDE

Aerobik PROFI – závodníci ve sportovním aerobiku:
úterý 16:00 – 18:00 hod. / čtvrtek 15:30 – 17:30 hod. / pátek 15:30 – 17:30 hod.

Cena kurzu: 8 500 Kč / pololetí

Více informací ZDE

Jakmile budete mít schválenou registraci, zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U tohoto kurzu nenabízíme vyzvedávání dětí. 
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru