Aerobik FUN 7-14 let

Kurz je určen pro děti ve věku od 7 do 14 let, které mají rády aerobik, milují hudbu a pohyb.
Navazuje na dovednosti a zkušenosti, které děti získaly na kurzu pohybové průpravy pro mladší nebo ty, kteří se aerobiku věnují a zatím nezávodí. Stejně tak se mohou přidat i ti, kteří s aerobikem teprve začínají.  

Aerobik FUN 7-14 let

Kurz je určen pro děti ve věku od 7 do 14 let, které mají rády aerobik, milují hudbu a pohyb. Navazuje na dovednosti a zkušenosti, které děti získaly na kurzu pohybové průpravy pro mladší nebo ty, kteří se aerobiku věnují a zatím nezávodí. Stejně tak se mohou přidat i ti, kteří s aerobikem teprve začínají. 

Průběh a náplň kurzu

Kurz je zaměřený na rozvoj pohyblivosti a obratnosti díky obsahu cvičebních forem jako je komerční aerobik, základy sportovního aerobiku, gymnastická průprava a celková kondiční příprava. Děti jsou vedeny ke správnému držení těla, rovnoměrného růstu a rozvoji jejich flexibility. V dětech rozvíjíme cit pro hudbu, radost z pohybu a v neposlední řadě, díky poznání nových kamarádů, také týmového ducha. Po získání cenných zkušeností mohou být vybráni do závodní přípravky AEROBIK JUNIOR, kde mohou začít závodit.

A co dál?

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

Z tohoto kurzu mohou děti pokračovat do kurzu závodní přípravky AEROBIK JUNIOR s frekvencí cvičení 2x týdně.

SANG

Informace k přihlášení a k registraci

Nábory a zkušební lekce vypisujeme na každé nové pololetí z pravidla vždy v prvním týdnu zahájení daného pololetí dle platného rozvrhu. Předem je nutné vždy vyplnit registrační formulář! Ať o vás víme a máte své místo rezervované. Vaši rezervaci následně potvrdíme a zašleme podrobné informace ke kurzu. Pokud byste se rozhodli vaši rezervaci kdykoli zrušit nebo v případě, že nestíháte náborový týden, napište nám prosím vaše požadavky, dotazy, prosby na e-mail registrace@sang.cz. Děkujeme.

Více informací ZDE

Ceny jsou uvedeny za jedno pololetí školního roku (ve školním roce se hradí každé pololetí zvlášť).

Více informací ZDE

Jakmile odešlete registraci (přihlášku), zašleme vám potvrzující údaje o kurzu a vyzveme vás k platbě. Po úhradě kurzu vám přijde potvrzující e-mail s potvrzením o zaplacení (lze použít jako doklad pro čerpání příspěvku od zdravotní pojišťovny).

Pohodlné sportovní oblečení pro danou sportovní aktivitu, sálovou, čistou obuv, pití a dobrou náladu.

V případě, že kurzy obsahují i náplň ve formě motivačního deníčku, prosím, vybavte své děti tímto sešitem dle vlastního výběru pro možnost zapisování. Na první trénink se prosím dostavte s 10 minutovým předstihem. 

Protože s námi bude děti sport bavit! Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. Na kvalitě si zakládáme, proto u nás trénují zkušení trenéři. V týmu máme reprezentanty České republiky, mistry světa ve sportovním aerobiku, profesionální trenéry Parkouru a mnohé další, kteří předávají své kvality a dovednosti vašim dětem. 

U tohoto kurzu nenabízíme vyzvedávání dětí.
Pořádáme otevřené lekce pro rodiče, které mají za účel ukázat společnou aktivitu dětí a trenéra, co se děti na kurzu naučily a co je trenér učí. Součástí jsou choreografie dětí, ukázka průběhu a průřezu tréninku skrz celé pololetí. 

Na závěr školního roku pořádáme společné vystoupení všech dětí z akademie pro rodiče a rodinné příslušníky. A protože by se nám i dětem přes prázdniny stýskalo, pořádáme letní sportovní camp. 

Během roku ve vypsaných prázdninových termínech, kdy děti mají od školních a školkových povinností volno se v akademii také necvičí. 
Termíny akcí a vypsané prázdniny, kdy se kurzy a cvičení nekonají naleznete ZDE.  

MADE TO MOVE  – přátelský kolektiv, fair play, bezpečné zázemí, profesionální vedení 

Přejít nahoru