AKTUALITY

PRÁZDNINY, AKCE

NÁBORY DO KURZŮ únor 2019

NOVĚ! PARKOUR od 18.2.2019

Jarní prázdniny 11.2.-17.2.2019 - kurzy se nekonají.

9.3.2019 I. ligový závod Žij pohybem (pro kurz SAZ)

30.3.2019 III.VT Fisaf závody (pro kurz SAZ)

1.5.2019 kurzy se nekonají

8.5.2019 kurzy se nekonají

 

Registrace.

Kontakty:

Zuzana Dušková, MBA
tel.: 777 331 460
e-mail: zuza@sang.cz

(veškeré dotazy ohledně kurzů, akcí, závodů, pobytů)

spolek S.A.N.G 
Sportovní Akademie Nové Generace

Květnového vítězství 938/79
149 00 Praha 4 - Háje
IČ: 27051480

Nábory do kurzů Aerobic&Dance Team SANG 2014/2015 - startujeme 8.9.!

KURZY PRO ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

 

SPORTOVNÍ AEROBIK, DANCE&ZUMBA,POHYBOVÁ PRŮPRAVA DĚTÍ

 

Kurzy pro nejmenší až pro ty největší nadšence! Přidejte se k nám! Zažijete příjemnou atmosféru, naučíte se novým věcem, zdokonalíte se v pohybu a poznáte prima kamarády.

Závodní a přípravné kurzy. Každý si vybere!

 

Kde nás najdete?

SQUASHPOINT – Květnového vítězství 938/79, Praha  4

START OD 8.9.2014

 

Nábory do kurzů pro školní rok 2014/2015 začínají od 8.9.2014

Na jaké kurzy se můžete přihlásit?

 

PŘÍPRAVNÉ  KURZY:

                                 

POHYBOVÁ PRŮPRAVA DĚTÍ

Kurz je zaměřen na všestrannou tělesnou průpravu malých dětí školkou povinné tzn. od 3 let do ukončeného 5 věku dítěte). Formou her a nenáročných sestav se děti naučí,jak správně držet tělo a rozvinout své pohybové schopnosti.Tato pohybová průprava zahrnuje prvky dětského aerobiku. Děti mají vystoupení, které se koná v rámci každého ukončeného půlroku v naší akademii.

AEROBIK

Tento kurz je určen pro všechny děti ve věku od 6 let – zkrátka pro děti školou povinné a pro ty které mají rády aerobik ve všech jeho formách.

                                                                                                                                                                                                    Kurzy jsou zaměřeny na rozvoj pohyblivosti a obratnosti díky rozsáhlému obsahu cvičebních forem, jako je komerční aerobik, sportovní aerobik, balet, gymnastika a celkovou kondiční přípravu. V dětech rozvíjíme cit pro hudbu, radost z pohybu a v neposlední řadě, díky poznání nových kamarádů, také týmovost. Děti jsou vedeny ke správnému držení těla, rovnoměrnému růstu a soustředění se, spojené s přípravou na vystoupení , které se koná každý ukončený půlrok v naší akademii. Ty nejzdatnější mohou postoupit do kurzů pro Závodníky.

DANCE&ZUMBA

Tento taneční kurz je speciálně upravená Zumba spojená s tancem pro děti ve věku od 8 let. Obsahuje prvky stylů jako je hip hop,reggaeton,pop,salsa, merengue a nejmodernější taneční styly např. z MTV .Vede děti k základním konceptům jako je koordinace,disciplína,sebevědomí a týmová spolupráce.Navíc se při této lekci děti skvěle zabaví. Děti mají vystoupení, které se koná v rámci každého ukončeného půlroku v naší akademii a pro ty nejzdatnější nominace do kurzu SHOW.

ZÁVODNÍ  KURZY:

 

ZÁVODNÍCI + FITNESS + SHOW

Tento kurz je určen pro pokročilé děti z přípravných kurzů, závodníky Aerobiku ve všech jeho formách a z kurzu Dance&Zumba, které již závodí nebo byly nominovány na „závodění“.

(sportovní aerobik, komerční aerobik, pohybové aerobní sestavy, sportovní fitness týmy, show týmy).

Závodníci - důraz je kladen na prvky sportovního aerobiku, pohybové průpravy,– flexibilita, statická síla, skoky a dále tvorba a nekonečné trénování závodních sestav. Podstatou „závodění“ je předvést co nejlépe předem natrénovanou sestavu dle pravidel soutěží, kterých se účastníme (Mistry s Mistry).

Fitness – nominované děti z kurzů přípravného Aerobiku, které se účastní soutěží v kategorii Sportovní týmy. . Podstatou „závodění“ je předvést co nejlépe předem natrénovanou sestavu dle pravidel soutěží, kterých se účastníme (Mistry s Mistry).

Show –nominované děti z kurzu Dance&Zumba, které se účastní soutěží v kategorii Show týmy. . Podstatou „závodění“ je předvést co nejlépe předem natrénovanou sestavu dle pravidel soutěží, kterých se účastníme (Mistry s Mistry).

  

Podmínkou pro přípravu dětí na závody je pravidelné docházení na vybraný kurz dle věkové kategorie a její největší předepsané  frekvence. Účast na veškerých akcí pro závodníky (soustředění, vystoupení, fyzická příprava, extra tréninky, závodyí) S dětmi celoročně pracují trenéři akademie, kteří mají rozdělené tréninky tak, aby dětem daly maximum ze svých bohatých zkušeností získané v oboru a kvalitně je mohly připravovat na závody, které jsou určené i pro začínající závodníky. 

Rozvrh kurzů 2014/2015 naleznete společně s formulářem registrace v tomto odkaze. 

 

Těšíme se na vás od 8.9.2014